KONST / Litografier / Färglitografi 12422199
nr 1242 2199
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 129/250, bladets mått: 80x70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:28:20
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
18 mar
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely